Wolfteam Yeni Çarlar İçin Oyun Taktikleri

Wolfteam Yeni Çarlar

Bugünkü konumuz Wolfteam Yeni Çarlar İçin Oyun Taktikleri olacak arkadaşlar; sizler için hazırladığımız bu makalede;

Wolfteamda Çar Nasıl Kasılır?

Wolfteam Nasıl Oynanmalıdır?

gibi konulara değineceğiz. Wolfteam Yeni Çarlar için oyunda dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Bu unsurlardan birisi oyundaki KP’nizdir. Oyundaki KP’niz, çarınız yeni olduğu için oldukça hızlı aşağı yukarı gidecektir. Rütbeniz yükseldikçe KP’niz de artık yavaş yavaş şeklini almış olacaktır. Diğer bir unsura örnek verecek olursak Wolfteam Yeni Çarlar için Altın ve KP durumu oldukça önemli etknlerdendir. Oyunu oynadığınız sürece Altınınız yükselmeye başlayacaktır. Ne kadar fazla adam öldürürseniz o kadar altınınızın artmasını sağlayacaksınız. Oyundaki altın ile istediğiniz silahı, bıçağı ve daha fazla eşyayı satın alabileceksiniz. Ayriyetten aynı şeyler KP için de geçerlidir. Oyunu ne kadar fazla oynarsanız size oyun belli aralıklarla belli miktarda KP verecek. KP’lerinizi biriktirip (oyunda birçok değerli eşya nakit ve kp ile satılıyor) istediğiniz eşyayı alabilirsiniz.

Wolfteamda Çar Nasıl Kasılır?

Daha önce blogumuzda sizler için yazmış olduğumuz Wolfteam 5 Adımda Çar Kasma Taktikleri adlı konumuzda ki stratejileri uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Oldukça önemli kriterler girilmiş olduğunu bildirmek isteriz.

Wolfteam Çarınızı seri olarak kasmak için Nakit çekebilirsiniz. Ya da bizim her zaman yaptığımız gibi Wolfteam Hileleri  kullanabilirsiniz. Wolfteam Hilesi kullanmak çarınızda olağan üstü bir güç yaratmak gibidir. Hileyle oyunda ki istediğiniz gücün kat kat yukarı seviyelerine gelebileceğinizi unutmayın.

Eğer “Ben hile yapmak istemiyorum. Yatırırım parayı alırım eşyamı.” derseniz de; Nakit çekmeniz mantıklı olanıdır. Hem kuralları çiğnememiş hemde hak yememiş olursunuz…

Wolfteam Nasıl Oynanmalıdır?

Her şeyin bir adabı olduğuna göre Wolfteam’ın da belli başlı oynama adabı vardır.

Wolfteam küçüğün büyüğün, herkesin rahatlıkla oynayabileceği oyunlardan birisidir. Wolfteam’ı oynarken dikkar edilecek hususlar;

  • Oyunu oynarken kendinizi oyuna fazla kaptırmayın.
  • Oyuna çok fazla para yatırmayın. ( Wolfteam Hileleri )
  • Oyunda argo, küfür gibi kelimelerden uzak durun. Başkalarının yapmasını istemediğiniz şeyleri kendiniz yapmayın.
  • Oyunu oynarken değerli vaktinizin farkında olarak oynayın.

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.