Wolfteam Sniper kullanabilmek şüphesiz iyi bir yetenek gerektirir. Peki bu yeteneğe herkes sahip midir? Tabiki değildir fakat oyunu oynaya oynaya bu yetenek geliştirilebilir hale gelebilir. İyibir nişancı olmayı gerektirecek özelliklerin en başında zeka vardır. İyi bir oyuncu nerde neyin olacağını az çok tahmin edebilmeli. Hele bu Wolfteam oyuncusuysa çok dikkatli olmalıdır.

wolfteam-sniper-tam-kafadan

Wolfteam Sniper Ustası Olmanın 10 Püf Noktası

Wolfteam Sniper Kullanmanın Püf Noktaları

1- Sniper ile nişan alırken asla ama asla yerinizde sabit kalmayın. Aksi taktirde rakibiniz iyi bir nişancı çıkıp beyninizi uçurabilir.

2- Silah seçiminde Q ve E tuşlarını kullanmak yerine klavyenizin üst tarafındaki 1 ve 2 tuşlarını tercih etmeniz gerekir. Q ve E tuşları , W, A, S, D tuşlarının yanında olduğu için yanlışlıkla başka silaha geçebilirsiniz.

3- Oyunda nişan aldığınız zaman sağ, sol ve zıplamayı ihmal etmeyin. Hareket ettiğiniz için karşı taraftakinin dikkatinin dağılma  ve mermilerin size gelme olasılığı %65 civarı azalacaktır.

4- Eğer Zaitsev gibi kurtlara kafasından tek hamleyle öldürebilen silahınız varsa; kurt büyük ihtimalle zıplayıp sağ klik yapacaktır. Biraz geri çekilip kafasına nişan alıp, kafasından vurabilirsiniz.

5- Otomatik Sniper Silah seviyorsanız (MSD90, Gletsr, Mcetsr Gl) tek tek ateş etmeye dikkat edin. Hızlı sıktığınız taktirde merminiz çabuk bitecektir.

6- Rakibiniz silah kullanıyorsa çok yanınına gitmeyin.

7- Stout ile nişansız atmayı planlıyorsanız, nişanı açıp hedefi bulup ardından nişanı kapatarak ateş edin.

8- Sizi Sniper ile takip eden bir düşman gördüğünüzde en yakın bariyer yada binaya saklanın. Saklanamıyorsanız sizde ateş aterekten uzaklaşabilirsiniz.

9- Headshot yapmak ilk hedefiniz olsun. Fakat yapamayacak durumdaysanız rakibinizin gövde yada bacak kısmına da ateş edebilirsiniz. Rakibinizin ne kadar canını harcarsanız öldürme şansınız o kadar artar. Fakat bunu yaparken merminize de dikkat edin.

10- Sadece Sniper kullanabileceğiniz bir bölümdeyseniz, uzak mesafede giderken kurt yada tabancanız ile gidebilirsiniz. Kurtla gitmeniz görüş mesafenizi arttıracaktır.

Wolfteam Sniper Ustası Olmanın 10 Püf Noktası konusu bitmiştir. Konu hakkında soru yada sorunlarınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Wolfteama yeni başlıyorsanı ve iyi bir oyuncu olmak için sizler için hazırladığımız Wolfteam Yeni Çarlar İçin Oyun Taktikleri isimli konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.