Wolfteam Sistem Gereksinimleri


Wolfteam Sistem Gereksinimleri

Wolfteam Sistem Gereksinimleri; Wolfteam’ı oynayabilmek için gerekli olan en az ve rahat oynamanız için gereken bilgisayar özelliklerinizdir.

wolfteam-sistem-gereksinimleri-windows

Wolfteam Minimum Sistem Gereksinimleri, oyunu açabilmeniz için bilgisayarınızın belirtilen özellikler altında olmaması gereken özelliklerdir. Bilgisayarınızın özellikleri bu özelliklerin altıdaysa maalesef ki oyunu açamazsınız.

Wolfteam Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri, oyunu rahat bir şekilde donma ve takılma gibi sorunlar yaşamadan oynabileceğiniz özelliklerdir. Bilgisayarınızın özellikleri Tavsiye edilen ve üzeriyse oyunu oynarken teknik sorunlar dışında sorun yaşamazsınız.

Aşağıdaki tabloda Wolfteam Sistem Gereksinimleri verilmiştir. Tabloyu inceleyebilirsiniz.

MinimumTavsiye edilen
İşletim sistemiWindows 2000Windows XP
İşlemciPentium 1.4 GhzPentium4 2.2Ghz veya daha üstü
RAM1024MB veya daha üstü1024MB veya daha üstü
Harddisk alanı1.2 GB2 GB
Ekran KartıGeforce 5700 veya daha üstüGeforce 6800 veya daha üstü
DirectX9.0cDirect X 9.0c ve üzeri

Wolfteam Sistem Gerekisimleri, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows  işletim sistemleri için geçerlidir.

Bilgisayarınızda kasma, donma gibi sorunlar da yaşıyorsanız Wolfteam Oynarken Bilgisayarım Kasıyor / Kesin Çözüm konumuza göz atabilirsiniz.

burakiks

Çanakkalede Bilgisayar programcılığı okuyorum, 19 yaşındayım. Wolfteam ile birkaç sene önce ilgilenmiştim fakat WolfteamHesabı kurunca devam etme isteğin geldi. Şuan bloğumu başarılı şekilde iletletmekte olup, bir yıl gibi kısa süre içerisinde istediğim sonuçları elde ettim. Beni daha fazla tanımak isterseniz İletişim sayfasından benimle irtibata geçebilirsiniz…

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz