Wolfteam Şifre Değiştirme


Wolfteam Şifre Değiştirme, ciddi sorunların üstesinden gelebilir. Wolfteam’da birisi şifrenizi buldu veya çaldıysa şifrenizi hemen değiştirerek çarınızı kurtarabilirsiniz. Wolfteam Şifrenizi Değiştirme bölümü kullanıcılara açık bir bölümdür. Wolfteam üyeliğiniz ve Üye olurken kullandığınız E-Posta adresinin bilgilerini bilmeniz Wolfteam Şifre Değiştirme işlemi için yeterlidir.
Wolfteam Hesabının Şifresini Değiştirmek için yapılması gerekenler;

Öncelikle Wolfteam Şifremi Unuttum bölümüne girin. Tıkla

wolfteam-şifremi-unuttum

“E-Posta Adresiniz” yazan bölüme, çalınan hesabınızın E-Posta adresini yazınız.

“Güvenlik Kodu” bölümünede hemen yan tarafındaki sayıları yazın.

“Şifremi Hatırlat” butonuna basın ve E-Posta adresinize gelen Şifre hatırlatma işlemleri ile ilgili bilgileri içeren bilgiler e-posta adresinize gönderilmiştir. Lütfen e-posta hesabınızı kontrol edin ve  gelen mesajdaki bilgileri kullanarak şifrenizi yenileyin.

 

Wolfteam Şifre Değiştirme işleminizi gerçekleştirdikten sonra Wolfteam Hesap Güvenliği konumuzu okuyarak başınıza şifre çalınması gibi olayların gelmesini bir nebze önleyebilirsiniz.

burakiks

Çanakkalede Bilgisayar programcılığı okuyorum, 19 yaşındayım. Wolfteam ile birkaç sene önce ilgilenmiştim fakat WolfteamHesabı kurunca devam etme isteğin geldi. Şuan bloğumu başarılı şekilde iletletmekte olup, bir yıl gibi kısa süre içerisinde istediğim sonuçları elde ettim. Beni daha fazla tanımak isterseniz İletişim sayfasından benimle irtibata geçebilirsiniz…

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "Wolfteam Şifre Değiştirme"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
ramazan
Ziyaretçi

olmaz

taser07
Ziyaretçi

lütfen göster

emre
Ziyaretçi

teşekkürler

wpDiscuz