Wolfteam Kaydol – Wolfteam Üye Ol

Wolfteam Kaydol - Bedava Wolfteam Üye Ol, İndir ve Oyna!

Wolfteam Kaydol – Bedava Wolfteam Üye Ol, İndir ve Oyna!

Zamanların en iyi oyunlarından birisi olan Wolfteam,gelişmiş grafikleri ve fonksiyonlarıyla birlikte Diriliş tufanları estiriyor!

Wolfteam üyelikleri ücretsiz bir şekilde hızla oluşturulmaya devam ederken kendinize yeni bir üyelik açmak ister misiniz?

Üstelik yeni Wolfteam üyeliği oluşturup oyuna başladığınız taktirde, oyunda bulunan bir kampanya aktifse Wolfteam’a kayıt olup geçerli kampanya kuralları dahilinde oyun içi hediyelerinizi kazanıp oyundaki karakterinizin özelliklerini daha iyi derecede kullanın.

TIKLA KAYDOL

Wolfteam’e Nasıl Kayıt Olunur?


Wolfteam’e kayıt olmak oldukça basittir. Yukarıda bulunan “ Tıkla Kaydol ” butonuna tıkladıktan sonra Joygame’nin kayıt sayfasına yönleneceksiniz.

Yönlendikten sonra yan taraftaki formu doldurmanız gerekmekte. Bu formu doldurduktan sonra kayıt işleminiz başarıyla yapılacaktır.

Yan taraftaki bölümlere kullanıcı adı, şifre, e-mail hesabı bilgileriniz istenecektir.

Kullanıcı adı ve şifrenizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz fakat e-posta adresinizi kullandığınız güncel hesabınızı girmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı adı, şifre, e-mail bilgilerini doldurduktan sonra “Ben Robot Değilim” seçeneğini işaretleyerek bot olmadığızı kanıtladıktan sonra yeşil tik abaresi çıkacaktır.

Eğer Joygame’den kampanya, indirim, promosyon, reklam gibi mailler almak istiyorsanız oradaki tiki işaretlemeniz gerekmektedir.

Ardından Hemen Üye Ol ve Ücretsiz Oyna seçeneğine tıklayarak Wolfteam Kaydol işleminizi bitirmiş oluyorsunuz. Doya doya Wolfteam‘ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer Wolfteam Kaydolma aşamasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız detaylı olarak anlatılan Wolfteam Kayıt Olma rehberine göz atabilirsiniz.

Eğer Wolfteam’e kayıt olmak size zor geldi veya kayıt olmak istemiyorsanız Wolfteam Bedava Çarlar 2020 konusundaki çarlardan birisini alıp istediğiniz gibi oyuna atılabilirsiniz.

İyi Eğlenceler Wolfteam Severleri!