Wolfteam – Joygame


Wolfteam – Joygame

Wolfteam Joygame

Wolfteam Joygame tarafından Türkiye’de piyasaya sürülen ücretsiz bir MMOFPS oyunudur. Oyunun asıl amacı, takım halinde karşı takımı yok etmektir. Geçtiğimiz yıllarda, “Türkiye’nin En Çok Oynanılan MMOFPS Oyunu” ünvanını almıştır. Oyunda 2 adet mod vardır. Bunlardan birisi insan modu olurken diğer mod da kurt modudur. Oyunun Türkiye’deki sponsoru Joygame olmasına rağmen oyunun asıl üreticisi Softnyx firmasıdır. Oyunun tüm tasarım işlemleri SHR İnteraktif tarafından üstlenilmiştir.

Oyun, piyasaya dünya genelinde 2009 yılında sürülse de ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesine ulaşması yaklaşık olarak 2 yıl gibi bir sürede gerçekleşmiştir. 2012 yılından sonra da yerel olarak E-Pin satışı gerçekleştiren birçok internet sitesi, JP (Joy Para) satışına başlamıştır. Joy paralar ile oyun içinde karakter, silah, aksesuar, bomba gibi çeşitli ürünler satın alabilirsiniz.
Wolfteam sistem gereksinimleri, herkesin oynayabilmesi için oldukça düşük tutulmuştur. Sistem gereksinimleri düşük bir bilgisayarda bile düşük görüntü ayarlarında rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz ! Windows 2000 ve üstü tüm işletim sistemleri, Wolfteam’i desteklemektedir. Ayrıca minimum işlemci olarak da İntel Pentium 1.4 Ghz belirlenmiştir. Ayrıca 1024 MB üstü RAM’e sahip tüm bilgisayarlarda oyuna erişebilirsiniz.

Wolfteam‘in ülkemizde bu denli yaygınlaşmasıyla birlikte ücretsiz Wolfteam çarı veren birçok kişi ve kuruluş ortaya çıktı. Bu kişi veya kuruluşlar, üstün oyun tecrübeleriyle hesap hazırlayıp bu hesapları ücretsiz olarak diğer kişilere sunuyor. Ayrıca bazı gönüllü kişiler de hesaba Joypara satın alarak hesabı, kişilere verebiliyor.

burakiks

Çanakkalede Bilgisayar programcılığı okuyorum, 19 yaşındayım. Wolfteam ile birkaç sene önce ilgilenmiştim fakat WolfteamHesabı kurunca devam etme isteğin geldi. Şuan bloğumu başarılı şekilde iletletmekte olup, bir yıl gibi kısa süre içerisinde istediğim sonuçları elde ettim. Beni daha fazla tanımak isterseniz İletişim sayfasından benimle irtibata geçebilirsiniz…

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Wolfteam – Joygame"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
mehmet
Ziyaretçi

çar istiyorum

ali
Ziyaretçi

fars147123 şifre:123456789o sıfır değil harf

samet
Ziyaretçi

ben

ruya2136
Ziyaretçi

Woltem nakit

KaptanTNT
Ziyaretçi

Al çar KaptanTNT KaptanTNT