Wolfteam Hilesiz Hızlı Rütbe Nasıl Kasılır?

Herkese merhaba sevgili Wofteam severler. Wolfteam‘da hilesiz hızlı rütbe kasmak ister misiniz? Bu konumuzda sizlere oyunun birkaç püf noktalarını vererek; oyunda hile kullanmadan hızlı rütbe kasmasını öğreteceğiz.

Wolfteam Hilesiz Hızlı Rütbe Nasıl Kasılır?

Madde 1

Öncelikle oyunda bildiğiniz gibi belli oyun modları vardır. Bu oyun modlarından en hızlı ve en çok GP-Altın vereni Kurt Avı R‘dir. Bunun sebebi oyunun birkaç bölümden oluşup daha çok rakip öldürme şansınızın olduğu içindir.

Kurt Avı Modu İçin Taktik!

Kurt Avı R Modu Kuruyoruz Kurt Kralı Şansımız Olduğundan Daha Kolay Kurt Olabiliriz. Kurt Olunca Gidip Direk İnsan Olanları Vuruyoruz. Bütün İnsanlar Öldüğünde Zaten Kolay GP Geliyor. İşte Burda İnsan Olanları Daha Kolay Vurabilmek İçin Birazda Olsa Güçlü Dövmelere İhtiyacınız Var. Bu Şekilde 9 Kazanmalık El Kurarsak Diğer Modlara Göre Daha Hızlı Gp Gelir.

Wolfteam Hilesiz Hızlı Rütbe Nasıl Kasılır?

Madde 2

Wolfteam‘ın yeni özelliklerinden sayabileceğimiz Yeşil Oda; bildiğiniz gibi diğer normal odalardan ekstra fazla özellikleri vardır. Yeşil odaya girdiğinizde fark ettiyseniz envanterinize 365 günlük silah ve dövmeler gelmiştir. İşte bu dövmelerin özelliklerinden birisi de %20 gazla GP vermesidir.

Not

Bu Arada Generallerin Uyguladığı Yol da Bunlardır. Generallerin 2 – 3 Günde 1 Milyon Kasma Yoluda Bunlardır.

İyi oyunlar Wolfteam severler!

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.