Wolfteam Hesap Güvenliği

Wolfteam Hesap Güvenliği

Wolfteam Hesap Güvenliği adlı makalemiz ile hesabınızı korumanın püf noktalarını anlattık!

Wolfteam‘da hesabınızı güvende tuttuğunuzdan emin misiniz? Belki de hesabınızı ele geçirmek sandığınız kadar da zor olmaya bilir ne dersiniz? Sizlere bu makalemizde hesabınızı güvende tutmanın püf noktalarını sıralayacağız; yazılan talimatlara uyduğunuz taktirde çarınızı kolay kolay kimse çalamaz…

1- Şifrenizi Kimseyle Paylaşmayın!

Hesabınızın şifresini arkadaşınız dahi olsa kesinlikle vermemenizi öneriyoruz. Çok güvendiğiniz arkadaşınız olsa bile şifrenizi paylaşmayın; eğer paylaştıysanız şifrenizi hemen değiştirin. Aksi taktirde arkadaşınız çarınızı çalabilir Joygame’e mesaj atsanız dahi  çarınızı kurtaramama ihtimaliniz olduğunu unutmayın!

2- Hesabınızı Başka Bilgisayarda Açık Bırakmayın!

Başka bir bilgisayarda veya tablette hesabınıza girdiğiniz de hesabınızı kapatmayı unutmayın. Akti taktirde eşyalarınızı, altınlarınızı ya da nakitlerinizi çalabilirler.

Not: İnternette hesabınıza girdiniz ve süreniz bittiyse bilgisayarı kapattırmadan masadan ayrılmayın!

3- Yalancı Sitelere İtibar Etmeyin!

Bu aralar Facebook’da sık görüldüğü üzere 3. şahırlar tarafından Joygame’in sahte anasayfası yapıldığı görülmektedir. Bu sahte sayfaların üzerinde “Wolfteam Hediyeni Kazanmak İçin Giriş Yapın.” gibi yazılar yazılmaktadır. Bu sitelere sakın ama sakın hesap bilgilerinizi girmeyin; aksi taktirde çarınızı soyarlar, çalarlar.

4- Her Hile Sitesine Güvenmeyin!

Bazı hile sitelerinin zararlı virüs içeren hile paylaştıkları görülmektedir. Antivirüs taraması yapılmayan sitelerin hilelerini indirmenizi ve kullanmanızı önermiyoruz. Ve de bilgisayarınızdan virüs programınızı eksik etmezseniz sizin yararınıza olacaktır.

5- Sağlam Bir Şifre Kullanın

Çarınızın şifresini “123456” gibi kolay tahmin edilebilecek rakam yada harflerden üretmeyin. Şifrenizi kimsenin tahmin edemeyeceği, tahmin edilmesi güç olan şifreler türetin.

6- Kendini OG diye Tanıtanlar

Herhangi bir ortamda size kendisini OG diye tanıtıp sizden çarınızı, eşyanızı vs. isteyen kişilere asla inanmayın. OG’ler sizden asla herhangi bir talepde bulunmazlar. OG’lerin isimleri Joygame’in sitesinde tanıtılmıştır (Tıklayınız) .Bu kişilerden başka Faebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde kendini tanıtanlara asla bilgilerinizi vermeyin!

7- Çar Ticareti

Wolfteam‘da hesabınızı satarken ya da yeni bir hesap satın alırken çok dikkatli olunuz. Eğer 18 yaşından küçük iseniz bir büyüğünüzün yardımı ile ticareti gerçekleştirin. Tanımadığınız kişilere kredi kartı, banka kartı, tc kimlik, cep telefonu gibi bilgilerinizi asla vermeyiniz!

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.