Wolfteam Ekim Ayı Çarları – 3 Adet Ücretsiz Çar


Wolfteam Ekim Ayı Çarları sizlerle…

Zeki Kurt

Wolfteam Ekim Ayı Çarları

Kullanıcı Adı: farafare123

Şifre: oyun123

Kullanıcı Adı: mgsxlr

Şifre: tugcetugce

Kullanıcı Adı: memo65

Şifre: namename

Diğer Ücretsiz Wolfteam Çarları İçin Tıklayınız

NOT 1 : Yukarıda verilen çarların hepsinin kullanıcı adı ve şifresi doğru olarak verilmiştir. Şifreleri değişmediğinden yanlış çıkma ihtimali %0. Joygame sitesinden girmeye çalışmayın ordan girmez, Wolfteam a giriş yapın öyle girer. 

Not 2 : Eğer çar paylaşımlarımızın devam etmesini istiyorsanız olumsuz düşüncelerinizi kendinize saklayın lütfen. Bizim amacımız Wolfteam da herkesin girebileceği ücretsiz Eşyalı çar sahibi yapmaktır. Çarlardan hiç bir şekilde prim yada ücret almıyoruz zaten bunları sizde biliyorsunuzdur umarız. Alta yorum olarak ” Teşşekkürler “ yazmak szden birşey kaybettirmez, sizin kişiliğinizi yüceltir.

Not 3 : Eğer sizinde elinizde çar varsa şifresi değişmeyen çarınız var ve bize göndermek istersenizİletişim bölümüne tıklayarak  Çar Gönderimi ile gönderimi yaparak bizlere iletin bizde çarınızı herkse açık bir şekilde ücretsiz olarak yayınlayalım.

burakiks

Çanakkalede Bilgisayar programcılığı okuyorum, 19 yaşındayım. Wolfteam ile birkaç sene önce ilgilenmiştim fakat WolfteamHesabı kurunca devam etme isteğin geldi. Şuan bloğumu başarılı şekilde iletletmekte olup, bir yıl gibi kısa süre içerisinde istediğim sonuçları elde ettim. Beni daha fazla tanımak isterseniz İletişim sayfasından benimle irtibata geçebilirsiniz…

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Wolfteam Ekim Ayı Çarları – 3 Adet Ücretsiz Çar"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Miraç
Ziyaretçi

ALMAYIN 1 . CİYİ ALANIN NNESİ ÖLSÜN
BEN SAYILMAM

wpDiscuz