Wolfteam çarlar sizlerle üstelik beş adet. Beş adet Wolfteam Çarlar ı size ücretsiz veriyoruz. Size vereceğimiz Wolfteam Çarlar sayesinde yüksek rütbeli + eşyalı bir Wolfteam Çarınız olacak.

Wolfteam Çarlar - Beyaz Papatya Çar - harun511 envanter

                                                                 Wolfteam Çarlar – Beyaz Papatya Çar – harun511 envanter

Ücretsiz Wolfteam Çarlar

Kullanıcı Adı : harun511

Şifre : 123456

Kullanıcı Adı : eren_berkay134

Şifre : dodoreis

Kullanıcı Adı : wolfgkhn156

Şifre : cimbomlu

Kullanıcı Adı : ibo2750

Şifre : 123456

Kullanıcı Adı : donter01

Şifre : sondestan

NOT 1 : Yukarıda verilen çarların hepsinin kullanıcı adı ve şifresi doğru olarak verilmiştir. Şifreleri değişmediğinden yanlış çıkma ihtimali %0. Joygame sitesinden girmeye çalışmayın ordan girmez,Wolfteam a giriş yapın öyle girer. 

Not 2 : Eğer çar paylaşımlarımızın devam etmesini istiyorsanız olumsuz düşüncelerinizi kendinize saklayın lütfen. Bizim amacımız Wolfteam da herkesin girebileceği ücretsiz Eşyalı çar sahibi yapmaktır. Çarlardan hiç bir şekilde prim yada ücret almıyoruz zaten bunları sizde biliyorsunuzdur umarız. Alta yorum olarak ” Teşşekkürler “ yazmak szden birşey kaybettirmez, sizin kişiliğinizi yüceltir.

Not 3 : Eğer sizinde elinizde çar varsa şifresi değişmeyen çarınız var ve bize göndermek istersenizİletişim bölümüne tıklayarak  Çar Gönderimi ile gönderimi yaparak bizlere iletin bizde çarınızı herkse açık bir şekilde ücretsiz olarak yayınlayalım.

Diğer ücretsiz Wolfteam Çarlar ı görmek için Buraya Tıklayınız.

8 Responses

  1. wolfteam

    anlamadım bakın wolfteam eğlenceli olsun diye bedava çarlar veriyolar ama hep ceza alıyo bedava çarlar lütfen ceza almıcak şekilde çar verin

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.