Wolfteam 5 Adımda Çar Kasma Taktikleri

Wolfteam Özel Karakterli Çarlar

Wolfteam Özel Karakterli Çarlar

Wolfteam oyuncuları için oyunda güçlü bir kullanıcı olmak herkes için önemli bir kavramdır. Sizlere yazdığımız ” Çar Kasma Taktikleri ” isimli konumuz sizlere yardımcı olacaktır. Günümüzde iyi bir oyuncu olmak gerçekten bir hayli zor olmaya başladı. Artık herkes nakit çekiyor paraya acımıyor… Bizler sizlere bu konumuzda Wolfteam da çarımızı ücretsiz şekilde nasıl eşya kazanabiliriz nasıl çarımızı geliştirebiliriz bunların yöntemlerini sizlerle paylaşacağız…

1- Oyunun Püf Noktalarını Bilin

Her oyunda olduğu gibi Wolfteam da da bazı püf noktalar var. Dilerseniz sıfırdan bir çar açabilir, çarınızı sıfırdan yükseltmeye başlayabilirsiniz ( Yeni Çar Açanlara Gelen Hediyeler ). Bizler sizlere bu konuda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız ayrıca sizler için yazdığımız ( Wolfteam oynama taktikleri ) konusuna göz atabilirsiniz.

2- Günlük Etkinlikleri Yapın

Nerdeyse hergün olan bu etkinlikleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu etkinliklerden gelen hediyeler sizin sıfırdan bir kullanıcı olmak yerine biraz daha güçlü olmasını sağlayacaktır. Etkinliklerden gelen hediyeler 1-2 günlük olsada kısa günün karını çıkartabilirsiniz.

3- Öğreticiyi Zamanında Kullanın

Wolfteam Öğretici bölümünü oyunu biliyorsanız yapmayın. Elinizdeki eşyalarla idare edin. Gelen hediyeleri ihtiyacınız olduğu zamana saklayın. Böylece çarınızda eşya olmadığı zamanda ya da daha fazla eşya lazım olduğunda bu bölümdeki görevleri yaparak eşyaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

4- Silah- Dövme Vs. Satın Almayın Kutu Alın

Çok istediğiniz bir silah veya eşya var ise tabiki alabilirsiniz fakat çok istemiyorsanız bizim önerimiz sizlere Silah kutusu – Şans kutusu – KP Kutusu vs. gibi kutular satın almanızdır. Tabi bunların da bi püf noktası var arkadaşlar. Bu kutuların kampanyaya girdiği zamanlar oluyor 1+30 , 1+35 gibi kampanyalar oluyor. Bizim tavsiyemiz o kampanyaların yapıldığı günleri sabırla beklemek, o zaman satın almaktır. 🙂 ( Sanırım aynı fiyata 36 tane alabilirken 1 tane almak salaklık olurdu ^_^ )

5- Her zamanki gibi son çare HİLE ! 🙂

Kurallar çiğnenmek için midir? Bizce evet ya sizce ?

Oyuna bol bol para yatıranların aksine, Türk oyuncularının gereğinden fazla paralarını aldıkları için bizde haliyle hileye başvurmak ZORUNDA kalıyoruz. Hile kullanmak kişinin kendine bağlı bir davranıştır. Bizler sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde Wolfteam Hilelerini sunuyoruz. Kullanıp kullanmamak sizin taktirinize kalmış :))

4 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.