WolfLess G2 Ultra 41 Özellikli Yeni Hile


WolfLess G2 Ultra 41 Özellikli Yeni Hile

isletim sistemi

Hile Tüm İşletim Sistemlerinde Sorunsuz Olarak Çalışmaktadır.

Wolfless G2 Ultra

Hile Kurulumu – Kullanımı

WolfLess G2 Ultra hileyi alttaki indirme linkinden indiriniz.

  • Sonra inen arşivin içerisindeki “WolfLess G2 Ultra” adlı klasörü masaüzerine çıkartıp klasör içindeki “WolfLess G2” dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Ekrana çıkan panelde “Sayfayı Beğen” ve “Hileye Geç” butonları olacak. İlk önce “Saytayı Beğen” butonuna tıklayıp facebook sayfasının açılmasını bekleyin. (Beğenmez zorunda değilsiniz.)
  • Ardından Wolfteama giriş yapın Sunucuları seçme ekranını gördüğünüzde oyunu alta indirip “Hileye Geç” butonuna tıklayıp hileyi açın.
  • Envanter ve Karakter kısmını aktif etmek isterseniz kodları yazın fakat aktif etmeyin. (Silah Kodları için TIKLAYIN)
  • Oyuna girdiğiniz zaman isteidiğiniz özelliği istediğiniz yerde aktif/pasif edebilirsiniz.
  • Teamkill ve Frezer All özelliklerinin çalışması için “Obj” aktif etmenize gerek yok. Fakat oyundan çıkmadan önce bu iki özelliğin tikini kaldırmanız gerekmektedir.

Hile Kurulumu Videolu Anlatım

Tıkla Hileyi İndir

Virüs Total

 

burakiks

Çanakkalede Bilgisayar programcılığı okuyorum, 19 yaşındayım. Wolfteam ile birkaç sene önce ilgilenmiştim fakat WolfteamHesabı kurunca devam etme isteğin geldi. Şuan bloğumu başarılı şekilde iletletmekte olup, bir yıl gibi kısa süre içerisinde istediğim sonuçları elde ettim. Beni daha fazla tanımak isterseniz İletişim sayfasından benimle irtibata geçebilirsiniz…

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar